Kargo Teslimat

KARGO VE TESLİMAT
 

Kargo
 

Altinetgida.vom web sitesinden aldığınız ürünler  Sürat Kargo ile sipariş verirken girmiş olduğunuz adrese teslim edilir.

Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

Sipariş Teslim Süresi
 

Saat 14:00’a kadar verilen onaylanmış siparişler aynı gün içerisinde sipariş aşamasında seçilen kargo firmasına teslim edilir. Türkiye için ürünlerin tahmini teslim süresi şehirlere göre 1-4 iş günü aralığında değişiklik göstermektedir. 

Siparişlerin kargoya tesliminden sonra şehir bazlı teslim süreleri için: Sürat kargo  linkindenden bilgi alabilirsiniz.
 

Kargonun Teslim Edilememesi Durumu
 

Sipariş adresinize teslimatı yapacak kargo şubesi personeli teslimat için geldiği sırada adresinizde olmamanız durumunda, ilgili Kargo Şubesi tarafından telefonunuza paketi 3 gün içerisinde şubeden teslim almanız gerektiğini içeren bir mesaj gönderir. Paketinizi bu 3 gün içerisinde teslim almanız gerekmektedir. Paketinizi belirtilen süre içerisinde teslim almadığınız durumda paket ,Altın Et Gıdaya  iade edilir.
 

Resmi Tatil ve Kampanya Dönemleri
 

Resmî tatil günlerinde verilen siparişler tatili takip eden ilk çalışma günü kargo firmasına teslim edilir. Web sitemizdeki özel indirim günleri ve kampanya günleri gibi özel günlerde siparişlerin kargoya tesliminde gecikmeler yaşanabilir.

Kargoların yoğun olduğu dönemlerde (Özel indirim günleri, Kampanya dönemleri vb.) teslimatlarda gecikmeler yaşanabilir.

Her zaman stokta mevcut ürünler satıştadır. Ancak mücbir sebepler nedeniyle gecikmesi muhtemel teslimat durumunda sipariş bilgisindeki iletişim kanallarından size bilgi verilecektir.
 

 

 

 

Web Sitesi Detaylı Bilgi